Zahrady, jezírka

Rychlý kontakt

REKONSTRUKT s.r.o.

Perunova 787/9
Praha 3 - Vinohrady

+420 603 111 234
+420 241 410 233

Hodnocení firmy REKONSTRUKT s.r.o. - rekonstrukce, rekonstrukce bytu - NejŘemeslníci.

img003Zabýváme se návrhy, realizací (stavbou) a servisem zahradních jezírek, vodních nádrží, koupacích jezírek a vůbec všeho kolem vody v zahradě.

Věříme, že na těchto stránkách naleznete inspiraci i pro Vaší krásnou zahradu.

Stavba zahradních rybníčků a jezírek

Stále více lidí si uvědomuje přínos zahradních jezírek a přírodních vodních nádrží blízkému okolí. Není to jen možnost rekreačního koupání a osvěžení v parných dnech.

Přírodní vodní nádrže a jezírka (koupací jezírka) upevňují zdraví nejen z hlediska otužování, ale i blahodárným účinkem vodního prostředí na pokožku, zvyšují obranyschopnost organismu proti choroboplodným zárodkům.

Umožňují koupání alergiků v přírodním prostředí. Akumulují teplo a zvyšují vzdušnou vlhkost okolí.

Koupací jezírka

Koupání v zahradním jezírku je naprosto úchvatná záležitost. Nejde jen o příjemné osvěžení v horkém letním dni, ale především o úzký kontakt s přírodou, kterého v současné době něják ubývá. Koupací jezírka jsou správnou volbou všude tam, kde chcete mít celoročně krásný vodní prvek, který můžete využít k relaxaci a odreagování.

Filtrace

Správně fungující biotop zahradního nebo koupacího jezírka je zárukou čisté a kvalitní vody. Aby tomu tak bylo, je nutné důkladně plánovat celou stavbu jezírka, dodržet základní principy a používat vhodnou filtraci.

Filtrace v zahradních jezírkách a rybnících je často velmi podceňována. Alespoň do doby, než se z krásného jezírka stane "páchnoucí louže". Teprve potom se začneme zajímat o druhy a způsoby čištění našich jezírek.

Zde si můžete prohlédnou několik fotografií zachycujících zhradní jezírka vystavěná naší firmou:

img004 img002 img003 img001